Z obrázkov leta

Autor: Marta Macošková | 10.9.2015 o 8:21 | Karma článku: 8,57 | Prečítané:  556x

Ani po ochladení začiatkom septembra neodzneli spomienky na mnohotvárne obzory, vône letných dní a nocí, nezabudnuteľné stretnutia počas výletov, či páľavu, ktorá nemala konca.

Máte chuť na prechádzku? Nech sa páči! :)

Leto uplynulo rýchlejšie, ani sme sa nenazdali. Tropické horúčavy nás hnali vysoko do hôr.

 Na cestách necestách

Aké ste mali leto? Pokojné či dobrodružné? 

Vašu myseľ zamestnávalo priveľa nahromadenej práce, a málo relaxu? Predstavovali ste si, ako sa, konečne, aj vy ocitnete na nejakej dobrodružnej výprave - byť v pohybe a na čerstvom vzduchu, cítiť, ako čerstvý horský vetrík hladí vašu unavenú pokožku, vnímať iba šumenie stromov, pozorovať presun lesných a vysokohorských zvierat, byť stále vonku, bez hlučnej spoločnosti veľkého kolektívu a nachádzať sa neprestajne v prírode...?

Začali ste sa podobať na práchnivý peň?

Najvyšší čas s tým niečo urobiť. Skúste to najprv so spánkom. Pred každou cestou, pred začiatkom riešenia nejakých tých nepríjemných záležitostí, je základom dostatok zdravého spánku. Niekedy stačí nechať všetko tak, ani práca nie je zajac, neutečie, a vy nie ste jej otrokom. Začnite sa venovať tomu, čo ste kedysi robili tak radi, len si spomeňte...  Skúste vyskočiť z hviezda, v ktorom práve sedíte a odletieť slobodne, ako taký vtáčik letáčik, akoby vás nemohlo nič zastaviť. Takýto "let" si doprajte zakaždým, keď vás začne dusiť život, ktorý práve žijete. Vyvetrať a odľahčiť myseľ, byť tak obyčajne (z niečoho, iba tak) rád.

a

 A neskôr

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko stál Plavčan, ešte len spoznáme

Človek s Plavčanovou históriou sa nikdy nemal stať ministrom.

DOMOV

Kauza Plavčan: O čo ide v najväčšom škandále leta?

Najdôležitejšie otázky a odpovede o kauze eurofondov.


Už ste čítali?